מחקר חדש ממכון הלב והריאות הבינ"ל בארצות הברית חושף: חיסוני ה-mRNA מעלים את הסיכון לאירועי לב חמורים ב-227%

| 9794 צפיות

המחקר מצא שהחיסונים מגדילים דרמטית סמני דלקת באנדותל. ד"ר אמיר שחר, קרדיולוג ומנהל מל"רד לניאדו: "הממצאים מטרידים ומצביעים על עלייה בסיכון לאירוע לבבי למעלה מפי 2! עלייה זו נמשכה חודשיים וחצי לפחות לאחר מתן המנה השנייה בעת סיכום המחקר"

| יפה שיר-רז | בריאות

בזמן שבישראל, משרד הבריאות מתחיל לחסן את הילדים בגילאי 5-11, ולתת גם מנה שלישית לבני 12-17, הולכות ומתרבות הראיות המחקריות לכך שבכל הנוגע לבעיות קרדיולוגיות, הסיכון למיוקרדיטיס מחיסוני ה-mRNA הוא כנראה רק קצה הקרחון.

מחקר חדש מהמכון הבינלאומי ללב וריאות בקליפורניה מצא שחיסוני ה-mRNA מגדילים את הסיכון לתסמונת כלילית חריפה חדשה (ACS) ב-227%. 

תמצית המחקר הוצגה לפני מספר ימים על ידי ד"ר סטיבן גנדרי, קרדיולוג ומנתח לב ידוע, בכנס השנתי של איגוד הקרדיולוגים האמריקאי בחסות כתב העת Circulation, והוא מצא שחיסוני ה-mRNA מגדילים דרמטית את סמני הדלקת באנדותל – שכבת התאים המרפדת את כלי הדם מבפנים.

החוקרים השתמשו בבדיקת לב שנקראת PLUS Cardiac Test. "זהו מדד מתוקף המשמש מאז 2021 ככלי הערכה מקובל להערכת סיכון עתידי לאירוע לבבי (ACS = Acute Coronary Syndrome) לטווח של חמש שנים, שמורכב ממדידה של מספר סמנים חלבוניים", מסביר ד"ר אמיר שחר, קרדיולוג ומנהל המחלקה לרפואה דחופה בבית החולים לניאדו.  

במחקר התצפיתי השתתפו 566 מטופלים בני 28-97, גברים ונשים (ביחס זהה), אשר היו במעקב קרדיולוגי לאורך שמונה שנים בשל מחלת לב, ונבדקו אצלם ערכי ה-PLUS אחת ל-3-6 חודשים במהלך השנים – מה שאיפשר לחוקרים לקבל את ציון ה-PLUS שלהם לפני החיסון ולאחריו. המשתתפים נבדקו 2-10 שבועות לאחר מנת החיסון השנייה.
 

עליות דרמטיות במגוון סמני דלקת

כשבדקו את המשתתפים לאחר החיסון, גילו החוקרים שינויים דרמטיים בבדיקת ה-PLUS במרבית המשתתפים. "נמצא ש-10-2 שבועות לאחר קבלת מנת החיסון השנייה עלה ה-PULS מערך ממוצע של 11% (ל-5 שנים) לערך ממוצע של 25% ל-5 שנים (בהשוואה לערך שלפני קבלת החיסון" אומר ד"ר שחר. "כלומר – עלייה בסיכון לאירוע לבבי למעלה מפי 2! 

"עלייה זו נמשכה חודשיים וחצי לפחות לאחר מתן המנה השנייה בעת סיכום המחקר".


לאחר החיסון חלה עלייה של קרוב לפי 2.5 בציון ה-PLUS, המבטא את הסיכון לאירועים לבביים חמורים בחמש השנים הבאות, ומה שמדאיג לא פחות – שינויים אלה נמשכו לפחות 2.5 חודשים לאחר מנת החיסון השנייה.


"אנו מסיקים שחיסוני ה mRNA מגבירים באופן דרמטי את הדלקת באנדותל ואת ההסננה של תאי T בשריר הלב, מה שעשוי להסביר את התצפיות של אירועים פקקתיים (טרומבוטיים), קרדיומיופתיה ואירועים אחרים בכלי-דם (אירועים קרדיווסקולריים) לאחר החיסון", כתבו החוקרים במסקנות המחקר.

"התהליך הדלקתי באנדותל כלי-הדם מוכר כגורם שעליו נוצר קריש-הדם המפריע לזרימה בעורק (כלילי או אחר) ומחולל את האוטם בשריר-הלב", מסביר ד"ר שחר. "מעקב תצפיתי אורכי אחרי חולי -לב, עם ניטור של גורמי -סיכון ומדדים פיזיולוגיים שונים הוא פרקטיקה נכונה ושגרתית, והממצאים העולים מתצפית זו מטרידים, ותומכים בהשערה הסבר שתופעות טרומבוטיות וטרומבו -אמבוליות שנצפות לאחר חיסון בתכשירי mRNA מתחוללות בגלל תהליכים דלקתיים באנדותל כלי-הדם".

פרופ' רצף לוי, מומחה לניהול סיכונים מערכתי, פיתוח והטמעת מודלי אנליטיקה לחיזוי סיכונים בגופי ממשל ומערכות בריאות מ-MIT, אומר שממצאים אלה מבהירים שאין בסיס מדעי לטענה שהחיסון בטוח. "המחקר מעלה חשד לכך שרב הנסתר על הגלוי מבחינת הסיכון של החיסון בנוגע לבעיות ואירועים לבביים", הוא אומר. "מדובר על קבוצת חולים שנמצאו במעקב זמן רב וניתן לומר בביטחון גדול יחסית על פניו שהחיסון העלה את רמת המרקרים באופן מאוד משמעותי. הדבר מעלה חשש שההבנה של הסיכונים בטווח הזמן הבינוני רחוק לוקה בחסר ויש לבצע באופן מידי מעקב אינטנסיבי ויזום. בפרט יש לשקול במשנה זהירות חיסון של קבוצות אוכלוסייה  שאינן בסיכון מקורונה".תגובות לכתבה זו יועברו לאישור לפני פרסום. אנא השתמשו בשפה מכבדת ואם מצאתם טעות, אנא צרפו נימוק ענייני וקישור למקור הטענה.

5000 תוים נשארו


דבורה
אפשר בבקשה קישור למחקר עצמו?
צריכה אותו באנגלית כדי להראות הוכחות חותכות
2
סו
תודה
תמיד כשאני קוראת כאן אני חושבת על האדם מאחורה שכותב, על המחקר שהוא עשה, הזהירות בה הוא בחר מילותיו, את הסימוכין שטרח לצרף ואת ההנחה שהוא (או היא) עושים זאת ללא שום אינטרס למעט העלאת מודעות למציאות נסתרת שמרחשת ברקע.
אז תודה. באמת.
תודה שאתם כאן לאזן את החדשות שניתנות על ידי בעלי אינטרסים, עם עובדות פשוטות שמצטברות למציאות מורכבת מאוד.
אני יודעת שקשה לתחזק ולהתמסר לפרויקט שכזה ומקווה שיבוא יום נוכל כולנו להתאגד ולממן את הפעילות שלכם ושל שלל יוזמות קהילתיות שייעודן יצירת אלטרנטיבה קיומית.
בינתיים, פשוט תמשיכו. חשוב תודה.

1
פנחס
מחקר דומה
מחקר דומה ממרץ 2021 ממכון סאלק קליפורניה https://www.ahajournals.org/doi/full/10.1161/CIRCRESAHA.121.318902
0
פנחס
מחקר דומה
מחקר דומה עם אותם תוצאות ואף יותר נעשה במכון סאלק בקליפורניה לפני כמה חודשים
0
יהודה
נפטרים מדום לב
==================
ארז בר נוי - תלמה ילין 8/21 בן 55
רונן לב רן - וטרינר חיפה 9/21 בן 46
עופר ברזילי - מורה לתיפוף 9/21 בן 39
עזרא כהן שכן וחבר - נפטר 29.10.21 בן 63

שרון אסמן - מפקד הנח"ל 7/21 בן 43
רוני דניאל - נפטר 7/21 בן 73
סעיד אלחרומי - ח"כ 8/21 בן 49


דר אורן זוסמן קרדיולוג נפ 5/21 בן 37
בי"ח בילינסון


0
יהודה חכם
מקרים שנתקלתי לאחרונה
נפטרים מדום לב
==================
ארז בר נוי - תלמה ילין 8/21 בן 55
רונן לב רן - וטרינר חיפה 9/21 בן 46
עופר ברזילי - מורה לתיפוף 9/21 בן 39
עזרא כהן שכן וחבר - נפטר 29.10.21 בן 63

שרון אסמן - מפקד הנח"ל 7/21 בן 43
רוני דניאל - נפטר 7/21 בן 73
סעיד אלחרומי - ח"כ 8/21 בן 49


דר אורן זוסמן קרדיולוג נפ 5/21 בן 37
בי"ח בילינסון


0
טרולים
הם בכל מקום
הבוטים של פייזר הגיעו גם לכאן lol
פעם באה תלכו פיזית לועדת הלב בבוסטון ואז יהיה לכם את כל הנתונים.
יש להם עוד דרישות כאילו אנחנו עובדים אצלם ... אם רק היו מבקרים כך
אתם המחקרים של פייזר שהוגשו למשרד הבריאות

0
ראסל
מצטרף בשמחה למה שדוד ואורי כתבו
מצטרף בשמחה למה שדוד ואורי כתבו
זה בדיוק כמו לקבוע שפרוסת לחם זה מסוכן מאוד כשקבוצת המחקר היא אנשים עם צליאק
או כוס יין כשהנחקרים הם אנשים עם בעיות בכבד

-3
מאשה
יש לינק למאמר, מי שרוצה יכול לקנות המאמר השלם או ללכת לספריה שיש לה
חבל מי שטוען שאין מאמר כשישנו ועוד איך. חבל שאתם מראיםות את חוסר הבנתכםן במחקרים,
בדבר כלכך בסיסי. ובלי בושה מכפישים אחריםות מבלי לבדוק דברים לאשורם... ובמהירות מאשימים אותםן בדיוק בטעותכםן וחולשתכםן אתםן. טול קורה מבין עיניך, אמרו חכמים יהודים לפני דורות.
ככה ג'ורנאלים מדעיים שמכבדים עצמם משתפים בפומבי מחקרים. מי שרוצה להעמיק ולקרוא את המלא יכול לשלם או ללכת לאוניברסיטה לספריה או למכון רפואי שם יש כניסה למאגר הנתונים של הג'ורנאל הרפואי המחקרי הזה.בזמנו גם המחקר של קופת חולים התפרסם באותו האופן, שותף רק אבסטראקט עם הציבור. לא זוכרת שהיו כלכך הרבה טענות. אדרבא גשו לספריות, קראו מחקרים, בדקו הנתונים, ושימו לב למניפולציות ולפרטים החסרים. זו הדרך להגדלת ראש, להעמקת ההבנה, להעלאת מודעות; לא בקורת בעלמא ללא שום שורשים.

0
רצינית
דבר אחר הכי חשוב לא רשמתם איפה המחקר? אין צילום או תיעוד על המחקר גם אני יכולה לחרטט לכם מחקר
דבר אחר הכי חשוב לא רשמתם איפה המחקר? אין צילום או תיעוד על המחקר גם אני יכולה לחרטט לכם מחקר
אז מי יכול לעלות פה צילום של המחקר ?

-6

סיבוב פרסה? בתי חולים גדולים בארה"ב ובמדינות נוספות מרימים דגל לבן – מחזירים את הצוותים הרפואיים הלא מחוסנים לעבודה

| יפה שיר-רז | בריאות

בזמן שבישראל, מערכת הבריאות מנהלת מלחמת חורמה נגד הצוותים הרפואיים הלא מחוסנים, בעולם מתחילים לעשות סיבוב פרסה. בארצות הברית, איטליה וצ'כיה בתי חולים גדולים מבקשים מרופאים ואחיות לא מחוסנים לחזור. "מספיק, איננו יכולים יותר. אנחנו מותשים", אמר לפני כמה ימים ד"ר ג'יאמפרו ארוסיה, מנהל בית החולים הראשי בפדובה

ה-CDC מדווח על 8 מקרי מיוקרדיטיס בילדים בני 5-11 לאחר חיסון פייזר. 58 דיווחים על תופעות לוואי בגילאים אלה סווגו כחמורות

| יפה שיר-רז | בריאות

מספר הדיווחים בקרב הילדים הצעירים בגילאי 5-11 עלתה פי 2 בתוך חודש וחצי, מאז תחילת מסע החיסונים בקבוצת גיל זו. 58 מקרים סווגו כחמורים - עלייה של 40% מלפני 3 שבועות. בין הדיווחים, ילד בן 7 לקה באירוע לב חמור שלוש שעות לאחר שקיבל את חיסון פייזר, ועל פי הדיווח למערכת ה-VAERS מטופל באקמו

סקר חדשות זמן אמת: הרוב המכריע של המשתתפים לא מאמין למידע ולנתונים שמציגים המומחים בתקשורת ומשרד הבריאות

| אנה גרסימנקו | בריאות

הסקר חושף ש-86% מהמשתתפים אינם מאמינים למידע הרפואי של מומחים בתקשורת ו-80% אינם מאמינים לנתוני משרד הבריאות. 72% לא מאמינים גם לגופים הבינלאומיים כמו ה-FDA וה-CDC. אחוז גבוה יותר מאמין לרופאי המשפחה ולרופאים בבתי החולים

לא רק אנטיביוטיקה: תרופות שכיחות רבות עלולות להשפיע לרעה על חיידקי המעי

| דרור פירר | בריאות

מחקר חדש שפורסם החודש מצא שמלבד אנטיביוטיקה, תרופות שכיחות רבות עלולות לשבש את אוכלוסיית חיידקי המעיים שלנו, ולגרום להתפתחות מחלות. והוא לא היחיד, מחקרים מהשנים האחרונות מראים שתרופות שכיחות מאוד, בהן תרופות נגד צרבת, תרופות נגד עצירות, סטרואידים, נוגדי דיכאון ועוד, עלולות להוביל לעמידות לחיידקים ולגרום למגוון מחלות. במקביל, מתברר שגם המיקרוביום יכול להשפיע על תרופות שונות, ולאחרונה אף נטען שהוא גם מעורב בהשפעת חיסוני הקורונה על הגוף

אובססיית התו הירוק עולה שלב – אבל האם יש לה אחיזה במציאות? למרות תחילת החורף וכמות הבדיקות: התחלואה עדיין נמוכה

| יריב המר | בריאות

מתברר שבפועל, אין סימנים לעליה בתחלואה, ולמעשה, למרות תחילת החורף, ועל אף כמות הבדיקות העצומה המבוצעת, בעיקר לילדים, התחלואה עדיין נמוכה מאוד – בכל הפרמטרים הקיימים

ה-FDA "מצא" עוד מסמכים של פייזר: דורש כעת מבית המשפט 75 שנה עד לשחרור המסמכים שעל בסיסם אושר החיסון - עד 2096

| יפה שיר-רז | בריאות

אחרי שביקש מבית המשפט ארכה של 55 שנה כדי להשלים את פרסום הנתונים שעל בסיסם אושר חיסון פייזר – כעת ה-FDA מעלה את הדרישה ל-75 שנה, בטענה ש"מצא" עוד עשרות אלפי מסמכים,ושאין לו די כוח אדם לבחון את כולם. התביעה בתגובה: לקח ל-FDA רק 108 ימים לבחון את אותם מסמכים בדיוק, לאשר את החיסון, להעניק לפייזר חסינות מתביעות ולכפות אותו על אזרחי ארה"ב אין סיבה שלא יעשה זאת גם עבור האזרחים

אולי יעניין אותך גם...